HABER - DUYURU

30

Mayıs
2018
Personellerimiz Seslerini Mizahla Duyurdular

Gaziulaş ve Öztaşıma-İş sendikası, sendika üyesi personellerin aileleri ile birlikte keyifli vakit geçirecekleri etkinliği birlikte organize ettiler, personeller organizasyonda aktif rol aldılar. 

Etkinliğe katılan Gaziulaş Genel Müdürü Recep Tokat, Öztaşıma-İş Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kayabaşı ve Gaziulaş Genel Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Kaya konuşmalarında birlikte organize edilen bu etkinliklerden duydukları memnuniyeti ifade ederken, sahne alan personellere ve izlemeye gelen yakınlarına teşekkür ettiler. 

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Onat Kutlar salonunda gerçekleşen etkinlik kapsamında Gaziulaş Şöförlerinden Mehmet Ali Çolak 'ın Kuran-ı Kerim tilaveti, HM organizasyon ekibinin katkılarıyla düzenlenen meddah, manici ve Hacivat Karagöz perde oyununun ardından "Lütfen Saygı" isimli tiyatro oyunu sahnelendi. Tiyatro oyununda aktif rol de alan personellerimiz, gündelik hayatta toplu ulaşım hizmeti sırasında başlarına gelen zorlukları mizahi bir dille ele alırken, personellerimizin aileleri de oyunu izlediler. Personellerimiz yolcularla gündelik hayatta yaşanan ikili diyalogları mizahi bir dille anlatırken, yolculara "Lütfen Saygı" mesajı gönderdiler. 

Gaziulaş ve Öztaşıma-İş birlikteliği ile daha önce düzenlenen piknikler ve halı saha turnuvasından sonra ilk defa yapılan tiyatro etkinliğini izleyenler büyük keyif aldıklarını ve devamını beklediklerini ifade ettiler.